Luk

Vidste du at din
internetbrowser er forældet? Den er derfor måske ikke kompatibel med vores hjemmeside.

Vælg en browser

LUK
VEND APPARATET FOR AT SPILLE

Vinder af JoJo Siwa-konkurrencen

Shapinaa Krishnakumar, Skanderborg



Vinder af Henry Danger-konkurrencen

PlayStation 4
Matti Lolk Finderup, Køge



Vinder af Teenage Mutant Ninja Turtles

1. præmie:
Vitus Emil, Næstved

2.-3. præmie:
Louise Sørensen, Fredericia
Hanne Maabjergs søn, Herning :)



Vinder af Familien Thunderman-konkurrencen

4 iPad Minis

Uge 40:
Silja Dicte, Skælskør

Uge 41:
Ulrik Søby Kjærholt, Køge

Uge 42:
Shapinaa Krishnakumar, Skanderborg

Uge 43:
Mads Gunge Hansen, Viborg



Vindere af Lego Dimensions

1. præmie:
Nicolaj S, Sønderborg

2.-3. præmie:
Tobias O, Kolding
Vega S, Næstved

4.-10. præmie:
Laura H, Farsø
Silja H, Skælskør
Anton B, Hvidovre
Tiffany S, Hørve
Laura H, Farsø
Monica F J, Løgstør
William L, København



Vindere af Den Store Venlige Kæmpe

1ste præmie
Holly Rose Ætebjag Olsen

2.præmie
Karl Krammer

3-5.præmie
Livia Maria Begu
Malthe Moesby
Sommer Kyhnau



Vindere af Lego Star Wars

1-3.præmie:
Carl B., Aalborg
Silja H., Skælskør
Malcolm A., Kbh. S.

4-10.præmie:
Matheus B., Esbjerg
Edward F-P., Lyngby
Linea E., Fårevejle
Sara S., Kolding
Juliane A., Tarm
Yahya S., Ishøj
Flora H., Hvidovre



Vindere af - Fårup

Anna Fovsholm, Odense
Emma Jensen, Rødkærsbro



Vindere af - Bakken

Loui Rogert, Gentofte



Vindere af - Robinson Crusoe

1ste.præmie
Mathias Handt

2.præmie
Simon Juel

3.præmie
Fatima Syeda Rida Fatima shah

4-10.præmie
David Mach
Cecilie Otzen
Jette Nørvang Hansen
Vitus Schultz
Viktor Ravnholdt Frederiksen
L.Hegner
Sofie Brenøe Ruus



Vindere af - Mermaid Tail for You

Camilla Nyegaard, Ulstrup
Sophia Hovej, Greve
Viktoria Sørensen, Rødovre



Vindere af - Lego Dimensions

1-3. præmie
Lærke Svendsen
Andreas Bahne
Jakob Petersen

4-10. præmie
Neda Sekandari
Asifiwe Mudekereza
Tjalfe Simonsen
Simon Jeppe Tinglef-Hygum
Matthias Ryssenholck
Nicolai Hovej
Line Fromberg



Vindere af - Game Shakers

Josefine K-M, Nørresundby



Vindere af - Bratz!

Bianca Maria Wuthrich
Signe Bloch Stubgaard



Vindere af - Nick Tips! Antboy 3

Julie A
Vitus Emil S-B
Al N-N
Elias L
Rikke G



Vindere af - Nickelodeon Play App - Turtles

1. Præmie: Emily M
2. Præmie: David K-K
3. Præmie: Bastian H



Vindere af - Alvinnn! and the chipmunks: alvin’s wild aventures

Jennie W
Tekle K
Marius R
Chantelle R
Thomas K
Alberte R
Nico O
Natalie H
Henna S



Vindere af - Alvin og de frække jordegern – på farten

Shams A
Frida L
Robin K
Laura L
Alexander P



Vindere af - Briliantina Smykker!

Munira A, Viby J
Emilie N, Ringsted
Dagmar S, Tommerup
Patricia J, Glumsø
Lærke A, Holmegaard
Caroline C-D, København Ø
Emily R, Rødovre
Clara Sofie R-N, Virum
Eldina R, Albertslund
Siri C-W, Hjørring



Vindere af Alvin og de frække jordegern! FORPREMIERE!"

Vi er I gavehumør og har trukket ikke mindre end 16 vindere af hver 4 stk. billetter.

Nora D, Frederiksberg
Evelin R, København Ø
Anastasia P, København
Malthe Emil H. M, Valby
Mikkel J J, Brøndby
Maria S, Ishøj
Oscar L, hvidovre
Mitra Haj, Brøndby strand
Celina Hovej, Greve
aria ghafarzadeh, herlev
Simon Fabricius L, Lyngby
Marley Noah Z, Lyngby
Clara Sofie R-N, Virum
Mingus H-R, Holte
Sebastian K, Charlottenlund
Amalie P. L, Græsted
Konrad M, Roskilde
Vega B, Næstved



Vindere af Iqbal Farooq - Den hemmelige opskrift

My Tra Thi Dinh, Sønderborg
Emma Hjorth, Haderslev
Villads Caroc Warner, Hjørring
Berfin Yazan, Odense NØ
Nikoline Schmidt, Spjald



Vindere af Skylander Superchargers

1. Præmie:
Silke Aja Hansen, Skælskør
2. Præmie:
Pil Jensen, Brønshøj
3-10 Præmie:
Lærke Overlade, Ringsted
Carl Winkler, Hvidovre
Linea Hinze Elbæk, Føllenslev
Mikas Glimberg, Rønne
Ida Holmberg Høst, Løvel
Simon Fabricius Luplau, Lyngby
Miklos Papp, Hjørring
Victoria Paccard-Boisen, Rødovre



Vindere af "LEGO Dimensions"

1–3. præmie: LEGO Dimensions starter pack + team pack (total værdi 998,- kr.)

Vindere!!

Noah Overlade, Ringsted

David Lading, Ulfborg
Nisa Gurel, Frederiksberg




Vindere af "Emma og Julemanden"-konkurrencen:

1.-2. præmie: 1x LEGO Elves: Skyras mystiske himmelslot + 4 fribilletter

Lilli Møller Kofoed, virum
Ryan Vossoughi, Rødovre

3.-4. præmie: 1x LEGO Elves: Alfernes trætopskjul + 4 fribilletter

Emily Rybak, Rødovre
Matilde Jakobsen, Hedensted

5.-6. præmie: 4 fribilletter

Jonas Løkke Hansen, Nyborg
Munira Abdinur, Viby j


Vindere af Dr. Colosso-konkurrencen

Vinderen af LEGOLAND konkurrencen om et gavekort er:

Hannah Eline Braad, Odense

10 Turtles
Caroline C, København
Lærke S, Vordingborg
Oliver M, Randers
Frederik K, Silkeborg
Anita I, København
Mikas L, Skagen
Tehreem L, Hvidovre
Louise J, Frederikshavn
Asja S, Åbyhøj
Ida K, Kastrup

SvampeBob Onsie
Mikkel S, Ribe
Lukas J, Sjølund


Vindere af Space scooter-konkurrencen:

1.præmie:
Sebastian F, Risskov


Vindere af Bakken-konkurrencen

1.-3.præmie:
5 x turbånd (2 voksne + 3 børn) VÆRDI: 1245kr

Louise S-C, Augustenborg
Sofie K, Taastrup
Andreas C, Kolding


Vindere af Fårup Sommerland Dora og Diego-konkurrencen

Første vinder er Andrea E, Aalborg øst.
Den anden vinder er Elma A, Padborg.
Den tredje vinder er: Veanuga G, Holstebro
Den fjerde vinder er Sophie Hansen, Silkeborg
Den femte vinder er Emil J A, ærøskøbing
Den sjette vinder er Julia S, Bagsværd
Den syvende vinder er Jasmin N C, København
Den ottende vinder er Linda O, Aarhus V
Den niende vinder er Dennis T, Odense
Den tiende og sidste vinder er Ida-Sofie R, Virum

Konkurrencen er nu slut.


Vinder af Fårup NickTips-konkurrencen:

1-5.præmie:
Maiken U, Haderup
Anna Sofie J, Dronninglund
Sara S, Kibæk
Helene T, Thorshøj
René S, Slagelse


Vindere af Asterix-konkurrencen

1.-3.præmie:
Juliane D, Hillerød
Shakir Ahmed D, Odense
Miklos P, Hjorring



Vindere af Teenage Mutant Ninja Turtles, Ninjamoves-konkurrencen

1. Præmien
Chritian J

2. Præmien
Mathias

3. Præmien
Shapinaa K



Vindere af Nicky, Ricky, Dicky & Dawn-konkurrencen

Vinderne af NRDD konkurrencen er:
Kevin S, Kirke Såby
Imran R, Valby
Heidi H. P. Aalborg
Rahmo X, Aalborg
Masoud R, Havdrup
Lotus N. R, København
Emma A, Albertslund
Mikkel J, Aarhus
Vanessa O, Græsted


Vindere af My Little Pony - Cutie Marks

Førstepræmie: MLP fest og MLP Canterlot Castle (samlet værdi: 15.600,- DKK)
Cecilie Draaby Bang, Viborg

Andenpræmie: MLP Canterlot Castle (værdi 999,95 DKK)
Hallquist, Helsingør
Lotte Grøntoft, Glostrup
Sofie Skov, Odense
Søs Hovgaard Hågensen, Næstved
Gitte Urth, Randers NV

Tredjepræmie: MLP Raritys Booktique (værdi 399,95 DKK)
Olivia Jensen, Køge
Celine Dahl, København Ø
Mette Borg Jørgensen, Kolding
Rebecca Malou Eckeroth, Gislinge